De Leiding

Elke week staan ze klaar met leuke activiteiten voor al onze kinderen. Hierna vindt u een overzicht van de contactpersonen voor dit scoutsjaar. Als u meer informatie wilt, aarzel dan niet om ons te contacteren!

Scherpzinnige Secretarisvogel
Seppe Van Dyck

Eenheidsleider
0495 86 95 68
secretarisvogel@dejolle.be

Schalkse Beermarter
Arne Samyn

Assistent Eenheidsleider
0477 07 15 01
beermarter@dejolle.be

Goedhartige Moeflon
Klaas Deley

Takleider Bevers
moeflon@dejolle.com

Esmeralda Bouilon


Leider Bevers
esmeralda@dejolle.com

Behoedzame Sifaka
Lilith Ryckaert
Akela

Takleidster Welpen
sifaka@dejolle.be

Selma Jaidane
Baloe

Leidster Welpen
selma@dejolle.be

Swingende Fura
Sam Vanslembrouck

Takleider Jvg's
fura@dejolle.be

Willy Dubois

Leider Jvg's
willy@dejolle.be

Schalkse Beermarter
Arne Samyn

Takleider VG's
beermarter@dejolle.be

Kiang
Luca Hollanders

Leider VG's
luca@dejolle.be

Vrijpostige Kucha
Nimo Verleene

Jin Moderator
kucha@dejolle.be