De Leiding

Elke week staan ze klaar met leuke activiteiten voor al onze kinderen. Hierna vindt u een overzicht van de contactpersonen voor dit scoutsjaar. Als u meer informatie wilt, aarzel dan niet om ons te contacteren!

Behoedzame Sifaka
Lilith Rykaert

Eenheidsleidster
0499 42 24 61

sifaka@dejolle.be

Kiang
Luca hollanders

Eenheidsleider
0470 09 60 41

kiang@dejolle.be

Selma Jaidane

Assistent-Eenheidsleidster
0494 33 80 64
selma@dejolle.be

Behoedzame Sifaka
Lilith Ryckaert

Takleidster Bevers
0499 42 24 61
sifaka@dejolle.be

 

Alexis Beernaert

Leidster Bevers
alexis@dejolle.be

 

Niels Legein

Leider Bevers
niels@dejolle.be

Korneel Deley

Takleider Welpen
0479 27 87 11
korneel@dejolle.be

Lars Dehoorne

Leider Welpen
lars@dejolle.be

Loes Pijlijser

Leidster Welpen
loes@dejolle.be

Vic Dheuninck

Takleider Jongverkenners
0471 34 69 68
vic@dejolle.be


Arno Eggers

Leider jongverkenners
arno@dejolle.be

Friedl' Ryckaert

Leidster jongverkenners
friedl@dejolle.be

Alexander Debruyne

Leider jongverkenners
alexander@dejolle.be

Vrijpostige Kucha
Nimo Verleene

Takleider Bevers
0473 24 70 10
kucha@dejolle.be

Anastasia Lokhmatova

Leidster Verkenners
anastasia@dejolle.be

Hannah Roobrouck

Leidster Verkenners
hannah@dejolle.be

Kiang
Luca Hollanders

Moderator Jin
0470 09 60 41
kiang@dejolle.be

Selma Jaidane

Moderator Jin
0494 33 80 64
selma@dejolle.be